Fala uderzeniowa i terapia manualna w Warszawie

Nasza placówka powstała z troski o twoje zdrowie. Oferujemy szereg różnorodnych terapii, przynoszących w krótkim czasie ulgę w schorzeniach narządów ruchu. Dla pacjentów cierpiących na przewlekły ból więzadeł, mięśni, ścięgien i kości, przygotowaliśmy innowacyjny zabieg fali uderzeniowej. Polega on na wykorzystaniu mechanicznej fali o niewielkiej częstotliwości, wytwarzanej pod wysokim ciśnieniem. Aparat generujący falę uderzeniową, wyposażony jest w głowicę, którą przykłada się w miejscu występowania bólu. Pacjenci mogą wówczas odczuwać impulsowe uderzenia, ale nie są one na tyle mocne, by konieczne było znieczulenie.
Terapia manualna obejmuje z kolei takie elementy, jak mobilizacje, manipulacje, techniki tkanek miękkich, rozciąganie, trening sensomotoryczny czy sportowy. Jest ona polecana pacjentom cierpiącym zwłaszcza na bóle krzyżowe, lędźwiowe, a także w zaburzeniach napięcia mięśni. Wszystkie zabiegi wykonywane są w nowoczesnym gabinecie w Warszawie.

Fala uderzeniowa i kinesiology taping w Warszawie - cena

Oprócz wymienionych wcześniej zabiegów, oferujemy także kinesiology taping. W metodzie tej wykorzystywane są specjalne, rozciągliwe taśmy, które aplikujemy na konkretne części ciała, w miejscu występowania bólu. Większość pacjentów bardzo dobrze reaguje na plastrowanie i w niedługim czasie dolegliwości ustępują. Zabieg czerpie z dokonań japońskiej medycyny. Użycie taśm rozluźnia mięśnie, łagodzi napięcia i stabilizuje stawy. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w tej metodzie powrót do lepszego samopoczucia nie wymaga stosowania środków farmakologicznych czy substancji chemicznych.
Ceny fali uderzeniowej i kinesiology tapingu w Warszawie, w gabinecie wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt i prowadzonym przez doświadczonych pasjonatów, są bardzo przystępne. Za opisane powyżej zabiegi nasi pacjenci zapłacą od 40 do 50 zł.

Terapia manualna w Warszawie - cena zabiegu

Równie atrakcyjną cenę oferujemy za terapię manualną - jej koszt to 90 zł. Dodajmy, że terapeuci manualni z naszego zespołu to osoby nieustannie poszerzające swoją wiedzę z tej dziedziny, biorące udział w wielu kursach i konferencjach naukowych. Cechuje ich innowacyjne podejście do fizjoterapii, a także bogate doświadczenie, zdobywane podczas pracy z najlepszymi sportowcami w Polsce.
Zespół wykorzystuje wiedzę z zakresu terapii manualnej ortopedycznej International Academy of Orthopaedic Medicine. IAOM jest współcześnie jedną z najbardziej uznawanych, aktywnych organizacji szkoleniowych, która za cel stawia sobie uczenie kursantów jak najdokładniejszego badania klinicznego i diagnozowania pacjentów. Tylko w ten sposób można im przynieść ulgę.

Fizjoterapia ortopedyczna i po zabiegach operacyjnych - Warszawa

Naszą misją jest pomaganie pacjentom w walce z dolegliwościami bólowymi różnego pochodzenia. Chcemy, by nasz gabinet był miejscem na mapie Warszawy, w którym każdy uzyska pomoc i ulgę w cierpieniu. Szukasz fizjoterapii po kontuzji? Chcesz wrócić do pełnej sprawności po zabiegu operacyjnym? Nękają cię bóle pleców, kolan, barków, uniemożliwiające codzienne funkcjonowanie? Zapoznaj się z ofertą naszego gabinetu i pozwól sobie pomóc!
Partnerzy