Treningi personalne dla dorosłych
Czym jest trening personalny?
Są to treningi jednoosobowe lub w max. 2-osobowych grupach. Każdy trening jest dobierany indywidualnie do każdej osoby. Trener pokazuje jak wykonać każde ćwiczenie poprawnie, dba o poprawne wykonanie ćwiczenia przez klienta oraz koryguje postawę podczas ćwiczeń.
Dbamy o to by każde ćwiczenie było wykonywane we własnym tempie oraz by trudność była dobrana indywidualnie do każdego ćwiczącego.
Jakie ćwiczenia są zawarte w treningu personalnym?
Do każdego treningu przygotowujemy się kompleksowo. Nie może zabraknąć rozgrzewki, ćwiczeń siłowych, ćwiczeń równoważnych, treningu cardio oraz rozciągania i rolowania.
Jakie wykorzystujemy rodzaje treningu?
W naszym Centrum w treningu personalnym wykorzystujemy trening ekscentryczny, trening za pomocą TRX, trening koordynacyjny BlazePods, trening funkcjonalny i okluzyjny.
Kto może ćwiczyć?
Każdy. Jeśli chcesz wrócić do formy po chorobie, kontuzji, Covid-19 czy po prostu chcesz schudnąć lub zacząć się ruszać, trening personalny jest dla Ciebie.
Czy mogę zacząć ćwiczyć jeśli nigdy nie ćwiczyłem/ćwiczyłam na siłowni?
Oczywiście! Uczymy podstaw ruchu. Nie musisz się martwić, że nie będziesz w stanie wykonać ćwiczenia, ponieważ każde ćwiczenie jest dobrane do Twoich możliwości.
Czy mogę przyjść na trening próbny?
Tak. Chcemy byś przychodził/przychodziła z chęcią i motywacją na treningi. Nie musisz od razu wykupić pakietu, możesz przyjść na jedne zajęcia próbne.
Ile czasu muszę ćwiczyć żebym mógł/mogła zobaczyć efekty?
To zależy jaki cel obierzemy. Jeśli chcesz schudnąć musisz przygotować się na parę miesięcy pracy. Pamiętaj, że zdrowe odchudzanie musi być zbilansowane i nie może odbywać się kosztem Twojego zdrowia. Jeśli chcesz poprawić formę, w zależności od Twoich możliwości efekty mogą być widoczne już po miesiącu, ale także musisz przygotować się na parę miesięcy treningu.
Cena treningów jednorazowych
Trening jednorazowy
150 zł.
*do końca kwietnia 2021r. trening jednorazowy za 0 zł!
Trening w parze
70 zł./ os.
Cena pakietów treningowych
3x w tygodniu
12 treningów - 1200 zł
2 x w tygodniu
8 treningów - 800 zł
W parze 2 x w tygodniu
8 treningów - 480 zł/os
W parze 3 x w tygodniu
12 treningów - 720 zł/os
*Możliwość rozpisania diety na życzenie (płatne dodatkowo).
Pakiet Premium
Trening personalny + fizjoterapia
Trening 2 x w tygodniu + fizjoterapia
8 treningów po 60min + 8 fizjoterapii po 30 min
1200 zł
Trening 3 x w tygodniu + fizjoterapia
12 treningów po 60 min + 12 fizjoterapii po 30 min
1700 zł