Treningi personalne dla dorosłych
Czym jest trening personalny?
Są to treningi jednoosobowe lub w max. 2-osobowych grupach. Każdy trening jest dobierany indywidualnie do każdej osoby. Trener pokazuje jak wykonać każde ćwiczenie poprawnie, dba o poprawne wykonanie ćwiczenia przez klienta oraz koryguje postawę podczas ćwiczeń.
Dbamy o to by każde ćwiczenie było wykonywane we własnym tempie oraz by trudność była dobrana indywidualnie do każdego ćwiczącego.
Jakie ćwiczenia są zawarte w treningu personalnym?
Do każdego treningu przygotowujemy się kompleksowo. Nie może zabraknąć rozgrzewki, ćwiczeń siłowych, ćwiczeń równoważnych, treningu cardio oraz rozciągania i rolowania.
Jakie wykorzystujemy rodzaje treningu?
W naszym Centrum w treningu personalnym wykorzystujemy trening ekscentryczny, trening za pomocą TRX, trening koordynacyjny BlazePods, trening funkcjonalny i okluzyjny.
Kto może ćwiczyć?
Każdy. Jeśli chcesz wrócić do formy po chorobie, kontuzji, Covid-19 czy po prostu chcesz schudnąć lub zacząć się ruszać, trening personalny jest dla Ciebie.
Czy mogę zacząć ćwiczyć jeśli nigdy nie ćwiczyłem/ćwiczyłam na siłowni?
Oczywiście! Uczymy podstaw ruchu. Nie musisz się martwić, że nie będziesz w stanie wykonać ćwiczenia, ponieważ każde ćwiczenie jest dobrane do Twoich możliwości.
Czy mogę przyjść na trening próbny?
Tak. Chcemy byś przychodził/przychodziła z chęcią i motywacją na treningi. Nie musisz od razu wykupić pakietu, możesz przyjść na jedne zajęcia próbne.
Ile czasu muszę ćwiczyć żebym mógł/mogła zobaczyć efekty?
To zależy jaki cel obierzemy. Jeśli chcesz schudnąć musisz przygotować się na parę miesięcy pracy. Pamiętaj, że zdrowe odchudzanie musi być zbilansowane i nie może odbywać się kosztem Twojego zdrowia. Jeśli chcesz poprawić formę, w zależności od Twoich możliwości efekty mogą być widoczne już po miesiącu, ale także musisz przygotować się na parę miesięcy treningu.
Cena treningów jednorazowych
Trening jednorazowy
130 zł.
Cena pakietów treningowych
3x w tygodniu
12 treningów - 1300 zł
2 x w tygodniu
8 treningów - 840 zł
*Możliwość rozpisania diety na życzenie (płatne dodatkowo).
Pakiet Premium
Trening personalny + fizjoterapia
Trening 2 x w tygodniu + fizjoterapia
8 treningów po 60min + 8 fizjoterapii po 30 min
1500 zł
Trening 3 x w tygodniu + fizjoterapia
12 treningów po 60 min + 12 fizjoterapii po 30 min
2450 zł