Treningi personalne i motoryczne dla dorosłych
Czym jest trening personalny?
Są to treningi jednoosobowe. Każdy trening jest dobierany indywidualnie do każdej osoby. Trener pokazuje jak wykonać każde ćwiczenie poprawnie, dba o poprawne wykonanie ćwiczenia przez klienta oraz koryguje postawę podczas ćwiczeń.
Dbamy o to by każde ćwiczenie było wykonywane we własnym tempie oraz by trudność była dobrana indywidualnie do każdego ćwiczącego.
Jakie ćwiczenia są zawarte w treningu personalnym?
Do każdego treningu przygotowujemy się kompleksowo. Nie może zabraknąć rozgrzewki, ćwiczeń siłowych, ćwiczeń równoważnych, treningu cardio oraz rozciągania i rolowania.
Jakie wykorzystujemy rodzaje treningu?
W naszym Centrum w treningu personalnym wykorzystujemy trening ekscentryczny, trening za pomocą TRX, trening koordynacyjny BlazePods, trening funkcjonalny i okluzyjny.
Kto może ćwiczyć?
Każdy. Jeśli chcesz wrócić do formy po chorobie, kontuzji, Covid-19 czy po prostu chcesz schudnąć lub zacząć się ruszać, trening personalny jest dla Ciebie.
Czy mogę zacząć ćwiczyć jeśli nigdy nie ćwiczyłem/ćwiczyłam na siłowni?
Oczywiście! Uczymy podstaw ruchu. Nie musisz się martwić, że nie będziesz w stanie wykonać ćwiczenia, ponieważ każde ćwiczenie jest dobrane do Twoich możliwości.
Czy mogę przyjść na trening próbny?
Tak. Chcemy byś przychodził/przychodziła z chęcią i motywacją na treningi. Nie musisz od razu wykupić pakietu, możesz przyjść na jedne zajęcia próbne.
Ile czasu muszę ćwiczyć żebym mógł/mogła zobaczyć efekty?
To zależy jaki cel obierzemy. Jeśli chcesz schudnąć musisz przygotować się na parę miesięcy pracy. Pamiętaj, że zdrowe odchudzanie musi być zbilansowane i nie może odbywać się kosztem Twojego zdrowia. Jeśli chcesz poprawić formę, w zależności od Twoich możliwości efekty mogą być widoczne już po miesiącu, ale także musisz przygotować się na parę miesięcy treningu.
Cena treningów jednorazowych
Trening jednorazowy
170 zł.
Cena pakietów treningowych
6 treningów - 900 zł
8 treningów - 1120 zł